TOP strava

Chceš zdravo schudnúť ?

Chceš stravu na mieru ?

TOP strava je celodenné 5 chodové menu, ktoré zahŕňa raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru. 5 chodov počas dňa zabezpečí, že Vaše telo bude mať pravidelný prísun všetkých potrebných živín a Vy budete tak môcť pracovať, športovať, alebo robiť čokoľvek čo potrebujete s maximálnou energiou a popri tom ešte aj plniť ciele, ktoré ste si stanovili.

V rámci nášho projektu sme pre vás pripravili program „Moje zdravie“, kde si môžete vybrať jedálniček zo 7 kalorických variant (1200, 1400, 1600, 1800, 2000, 2200, 2500).

Ak by ste potrebovali poradiť s výberom jedálnička, ktorý by bol pre Vás kaloricky najvhodnejší, pri objednávke zvoľte prosím možnosť „odborné odporúčanie“ a my Vám radi poradíme.


Výhody, ktoré Vám TOP strava ponúka :

- keďže nebudete tráviť čas v kuchyni, zostane Vám omnoho viac času na rodinu, prácu, záľuby, alebo čokoľvek čo je pre Vás v živote dôležité.

- kombináciu modernej kuchyne a tradičných jedál pre Vás vytvorili jedni z najlepších šéfkuchárov na Slovensku

- vyvážený pomer bielkovín, sacharidov a tukov a taktiež vitamínov a minerálov.

- naše jedlá sú vytvorené tak, aby spĺňali všetky normy zdravého a pestrého stravovania

- pravidelnosť, ktorú zabezpečí celodenné 5 chodové menu, je jedna z najdôležitejších veci, aby mohli byť naplnené ciele, ktoré ste si stanovili. Či už zdravé chudnutie, alebo náprava Vašich stravovacích návykov.

#topstrava na Instagrame